GENERÁL VESTENICKÝ: OHRÝZANIE ZVRCHOVANOSTI SLOVENSKA OSTRO POKRAČUJE!

Podpredseda PSN Emil Vestenický: Prosím, zamyslime sa všetci aj nad tým či si voliči, ktorí svojim výberom vo voľbách dali dnešnej koalícii takú silnú moc nad štátom, lebo to už nie je moc v štáte, uvedomujú čo nastvárali.

Foto JANA BIROŠOVÁ/EXTRA PLUS
Dátum 07.10.2021

Pozvoľné ohrýzanie zvrchovanosti Slovenskej republiky ostro pokračuje. Neskôr sa nadhodí okliešťovanie územia, až napokon v podobe uľahčujúceho zlomu hrozivých následkov, nastúpi likvidácia štátu. Podmienky na takýto proces vytvárajú naši politici podliehajúci móde liberalizmu s bohorovnou samozrejmosťou, ale žiaľ s pasívnou ľahostajnosťou, a tým vlastne podporou, veľmi významnej masy občanov. Akoby sa zabudlo, alebo skôr nechcelo pamätať na historické skúsenosti. 

MAYEROVÁ: MAĎARI NÁM BERÚ SLOVENSKO SPOD ZADKU!

 

Orbánova vláda financuje opravy kostolov, kultúrnych a historických pamiatok, futbalové kluby, či organizácie napojené na slovensko-maďarských politikov. Nejde však o nejaké drobné ale o miliardy forintov. Celé podozrivé transakcie odhalilo Investigatívne centrum Jána Kuciaka. Malo sa tak diať cez Nadáciu Gabora Bethlena, ktorá za desať rokov schválila približne 140 miliónov eur pre subjekty na Slovensku. Portál tv.noviny.sk však upozorňuje, že maďarská vláda vlastní aj niekoľko nehnuteľností na území SR.  A čo robí naša diplomacia pod vedením Ivana Korčoka?  Veľmi zvorilo prosí svojho maďarského kolegu - šéfa diplomacie Pétera Szijjartóa, že pre dobré vzťahy je nevyhnutná dobrá informovanosť pre akékoľvek programy a udalosti, ktoré chce Maďarsko realizovať na Slovensku a majú presah na Slovensko, by mali byť vopred skonzultované a schválené Slovenskom.

Lenka Mayerová, šéfredaktorka Extra plus

Chápu už voliči koalície dnes ovládajúcej Slovenskú republiku, kam ich vyvolenci smerujú? Ťažká otázka? Možno. Odhadujem, že na koniec následkov spôsobených konaním ex-predsedu vlády veru nedovidí ani sám pán Matovič. Takže, traste sa občania pred následkami možností, ktoré sa pred vami črtajú z avíza vyslaného 2. júna 2020.

ČÍTAJTE TIEŽ: „CHYSTAJÚ“ NEPOSLUŠNÍ „CHLAPCI“ ORBÁN A ZEMAN PREKLESENIE MAPY?

Prosím, zamyslime sa všetci aj nad tým či si voliči, ktorí svojim výberom vo voľbách dali dnešnej koalícii takú silnú moc nad štátom, lebo to už nie je moc v štáte, uvedomujú čo nastvárali. Niektorí určite, iní ešte aj pod tlakom situácie zrejme váhajú. Ich vzájomný pomer odhadovať nebudem. O jednom som však presvedčený, doslova bytostne. Premiér SR má dbať o prospech SR a nesmie vytvárať predpoklady na jej úpadok ani len svojou účasťou na žiadnom podujatí spochybňujúcom oprávnenosť jej vzniku. A už vôbec nie na búraní základových kameňov. To sa prinajmenšom rovnako týka Trianonskej ako aj Parížskej mierovej zmluvy a vývodov z každej z nich.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.