Emil Vestenický

GENERÁL VESTENICKÝ: RUSKO JE MIERONOSNÝ PRVOK SVETOVEJ CIVILIZÁCIE

Dátum 14.11.2021

Generál Emil Vestenický, podpredseda PSN: USA zneužívajú NATO na svoje ciele proti Rusku. Keby sa Rusko podvolilo americkým záujmom a odsúdilo tak na otroctvo seba i celý svet, USA aj s celým blokom NATO by sa prestali oň zaujímať. Také je dnešné NATO, ohrozuje tých čo odmietajú americkú svetovládu.

GENERÁL VESTENICKÝ: KAM AŽ DOLETIA AMERICKÉ TOMAHAWKY V RUSKU?

Dátum 30.10.2021

Podpredseda PSN Emil Vestenický: NATO neprináša nič pozitívne, len agresiu bez hraníc, preto by nemalo existovať! USA zneužívajú NATO na svoje ciele proti Rusku. Keby sa Rusko podvolilo americkým záujmom a odsúdilo tak na otroctvo seba i celý svet, USA aj s celým blokom NATO by sa prestali oň zaujímať. NATO ohrozuje tých, čo odmietajú americkú svetovládu.

GENERÁL VESTENICKÝ: NATO NEPRINÁŠA NIČ POZITÍVNE, LEN AGRESIU BEZ HRANÍC, PRETO BY NEMALO EXISTOVAŤ!

Dátum 30.10.2021

Podpredseda PSN: Emil Vestenický: USA zneužívajú NATO na svoje ciele proti Rusku. Keby sa Rusko podvolilo americkým záujmom a odsúdilo tak na otroctvo seba i celý svet, USA aj s celým blokom NATO by sa prestali oň zaujímať. Také je dnešné NATO, ohrozuje tých čo odmietajú americkú svetovládu.

GENERÁL VESTENICKÝ: OHRÝZANIE ZVRCHOVANOSTI SLOVENSKA OSTRO POKRAČUJE!

Dátum 07.10.2021

Podpredseda PSN Emil Vestenický: Prosím, zamyslime sa všetci aj nad tým či si voliči, ktorí svojim výberom vo voľbách dali dnešnej koalícii takú silnú moc nad štátom, lebo to už nie je moc v štáte, uvedomujú čo nastvárali.

KOMU SLÚŽI MINISTER NAĎ?

Dátum 03.10.2021

ODOMKNUTÝ ČLÁNOK: Generál Emil Vestenický: Čo sa Naďovi nákupom z inovovaného múzea určite podarí, bude ošklbanie Slovenskej republiky o nové miliardy.

LENGVARSKÝ: ZAOČKOVANÍ MAJÚ OBROVSKÚ VÝHODU - NEOCHOREJÚ!

Dátum 21.06.2021

AKTUALIZOVANÉ: Minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský prehlásil, že cestovanie sa zatiaľ obmedzovať nebude, upozorňuje však na to, že tento deň príde a zaočkovaní budú mať obrovskú výhodu - neochorejú a nedostanú sa do štátnej karantény. 

GENERÁL VESTENICKÝ: SVET JE V OŠIALI VOJNY

Dátum 02.05.2021

ODOMKNUTÝ ČLÁNOK: Generálmajor v.v. Emil Vestenický: Vzájomné zabíjanie sa Rusov s Ukrajincami by americkej politike prospelo, lebo ovládnutím ruských zdrojov by dočasne vyriešili svoje problémy.

GENERÁL VESTENICKÝ: RUSKO SI UPEVŇUJE POZÍCIU IMPERIÁLNEHO HRÁČA

Dátum 02.09.2020

Emil Vestenický: Žiaľ, do bezohľadného boja o celosvetový vplyv a nadvládu nad svetom sa isté sily nerozpakujú proti národným vodcom vnášať nielen hrozbu vraždou, ale aj samotnú vraždu.

VOJENSKÁ SLUŽBA - ÁNO ČI NIE?

Dátum 26.07.2020

Emil Vestenický: Ak má byť zavedenie VZS v našom štáte zmysluplné, malo by ju priebežne vykonávať 12- až 14-tisíc vojakov

MATOVIČ USTUPUJE MAĎAROM A LIKVIDUJE SLOVENSKÚ ŠTÁTNOSŤ

Dátum 13.06.2020

AKTUALIZOVANÉ: Emil Vestenický: Nešikovný či nevedomý štátny predstaviteľ spoločenské neurózy vyvoláva. Konkrétne v našom prípade ich pán premiér zrejme privoláva. Netrúfam si odhadnúť, či si vôbec uvedomuje koľko agresivity svojim nemiestne povzbudzujúcim a neoprávneným postupom vyvolá a aké vášne zaktivuje. Hlavne, že bude domácich zastrašovať raziami NAKA.

Stránky