Emil Vestenický

GENERÁL EMIL VESTENICKÝ VYZVAL KORČOKA A PELLEGRINIHO, ABY SA VZDALI KANDIDATÚRY V PROSPECH HARABINA

Dátum 19.03.2024

Genmjr. v. v. Ing. Emil Vestenický, podpredseda politickej strany Práca slovenského národa: Pán Pellegrini, pán Korčok, prosím, odstúpte z prezidentskej kampane. Dajte prednosť potrebe doby a záujmom národa! Čo ako sa môže zdať tento návrh krkolomný, prax povolebného vývoja potvrdí nielen jeho oprávnenosť, ale aj potenciálnu veľkosť ducha, či maloduchý egocentrizmus oslovených.

GENERÁL VESTENICKÝ: VRÁTIME SA K POVINNEJ VOJENSKEJ SLUŽBE?

Dátum 06.08.2023

ODOMKNUTÝ ČLÁNOK: Emil Vestenický, podpredseda PSN: Sme znova pred voľbami a propaganda zas vytvára obraz jednotlivých vodcov politických strán ako rytierov bez bázne a hany. Je to obraz pravdivý? Len trocha zalovte v pamäti a hneď máte odpoveď. Mnohí sa tvária tak, akoby nemali minulosť. Koľko ochrancov“ národných záujmov chce ťahať štát z hnoja, do ktorého ho sami strčili.

PREDVOLEBNÉ SPÁJANIE

Dátum 01.06.2023

Emil Vestenický: Danko, tento eskamotérsky „národniar“, sa prepracoval od rozvíjania všeslovanskej vzájomnosti s ruskou liberálnou opozíciou cez ospravedlňovania sa za snahu Slovákov vytvoriť svoj samostatný štát až k nápadom, ako budovať jednotnú armádu EÚ.

DIKTÁTORSKÉ AMBÍCIE WASHINGTONU

Dátum 09.04.2023

ODOMKNUTÝ ČLÁNOK: Generál Emil Vestenický, podpredseda PSN: Protiruské sankcie nás poškodzujú natoľko, že môžu byť učebnicovým príkladom eskamotérskeho iluzionizmu. Dôverčivá časť spoločnosti si osvojila čudnú, masmédiami vytrvalo podsúvanú predstavu, že Európska únia, NATO, USA sú tu nezištne pre nás, pre naše dobro, a nie my pre ich potrebu.

ÚPADOK OBRANYSCHOPNOSTI

Dátum 10.09.2022

Generál Emil Vestenický, podpredseda PSN: Tí, čo zvažujú agresiu proti nám, postupne likvidujú našu spôsobilosť brániť sa nielen na materiálnej, ale aj ideologickej úrovni.

SLOVENSKO V SLUŽBÁCH NATO

Dátum 14.05.2022

Generálmajor Emil Vestenický, podpredseda PSN: Raketový systém PVO Patriot neprichádza brániť Slovensko, ale americké záujmy na našom území.

GENERÁL VESTENICKÝ: VLÁDA MATOVIČOVCOV VO VZŤAHU K RIADENIU ŠTÁTU TOTÁLNE PREPADLA

Dátum 14.03.2022

Generálmajor v.v. Emil Vestenický, podpredseda PSN: Rusko sa usiluje podporiť prirodzené vývojové procesy pre seba i všetkých zúčastnených. Svojou silou vytvára vhodné podmienky na spoločný rozvoj. Rysuje sa otázka, či má Rusko v tomto kolosálnom súboji s USA možnosť uspieť. 

GENERÁL VESTENICKÝ: RUSKO JE NA CESTE K SUPERVEĽMOCI

Dátum 09.02.2022

ODOMKNUTÝ ČLÁNOK: Generál Vestenický, podpredseda PSN: USA sa odmietajú prebrať z dvadsať rokov starostlivo spriadaného sna o ovládnutí celého sveta. USA, a v ich područí celé NATO, sa do pozície nepriateľa voči Rusku postavili samy.

GENERÁL VESTENICKÝ: ČO SA STANE, AK NEBUDÚ ROZHOVORY O GARANTOVANÍ BEZPEČNOSTI RUSKA ÚSPEŠNÉ?

Dátum 08.01.2022

Generálmajor v. v. Emil Vestenický, podpredseda PSN: Tlaky na deštrukciu Ruska dosiahli takú úroveň, že jej štátnici sú nútení konať s mimoriadnou rozhodnosťou. Nepovažujem dokumenty predložené Ruskom Washingtonu a NATO za ultimátum, ale za nevyhnutný krok na zaistenie bezpečnosti RF. 

GENERÁL VESTENICKÝ: RUSI UŽ NEMÔŽU CÚVAŤ, ZNAMENALO BY TO PRE NICH LIKVIDÁCIU SUVERENITY

Dátum 03.01.2022

Generálmajor v. v. Emil Vestenický, podpredseda PSN: Tlaky na deštrukciu Ruska dosiahli takú úroveň, že jej štátnici sú nútení konať s mimoriadnou rozhodnosťou. Nepovažujem dokumenty predložené Ruskom Washingtonu a NATO za ultimátum, ale za nevyhnutný krok na zaistenie bezpečnosti ohrozeného štátu a hádam predposledný diplomatický pokus Ruska, zastaviť eskaláciu napätia vo svete. 

Stránky