Emil Vestenický

ÚPADOK OBRANYSCHOPNOSTI

Dátum 10.09.2022

Generál Emil Vestenický, podpredseda PSN: Tí, čo zvažujú agresiu proti nám, postupne likvidujú našu spôsobilosť brániť sa nielen na materiálnej, ale aj ideologickej úrovni.

SLOVENSKO V SLUŽBÁCH NATO

Dátum 14.05.2022

Generálmajor Emil Vestenický, podpredseda PSN: Raketový systém PVO Patriot neprichádza brániť Slovensko, ale americké záujmy na našom území.

GENERÁL VESTENICKÝ: VLÁDA MATOVIČOVCOV VO VZŤAHU K RIADENIU ŠTÁTU TOTÁLNE PREPADLA

Dátum 14.03.2022

Generálmajor v.v. Emil Vestenický, podpredseda PSN: Rusko sa usiluje podporiť prirodzené vývojové procesy pre seba i všetkých zúčastnených. Svojou silou vytvára vhodné podmienky na spoločný rozvoj. Rysuje sa otázka, či má Rusko v tomto kolosálnom súboji s USA možnosť uspieť. 

GENERÁL VESTENICKÝ: RUSKO JE NA CESTE K SUPERVEĽMOCI

Dátum 09.02.2022

ODOMKNUTÝ ČLÁNOK: Generál Vestenický, podpredseda PSN: USA sa odmietajú prebrať z dvadsať rokov starostlivo spriadaného sna o ovládnutí celého sveta. USA, a v ich područí celé NATO, sa do pozície nepriateľa voči Rusku postavili samy.

GENERÁL VESTENICKÝ: ČO SA STANE, AK NEBUDÚ ROZHOVORY O GARANTOVANÍ BEZPEČNOSTI RUSKA ÚSPEŠNÉ?

Dátum 08.01.2022

Generálmajor v. v. Emil Vestenický, podpredseda PSN: Tlaky na deštrukciu Ruska dosiahli takú úroveň, že jej štátnici sú nútení konať s mimoriadnou rozhodnosťou. Nepovažujem dokumenty predložené Ruskom Washingtonu a NATO za ultimátum, ale za nevyhnutný krok na zaistenie bezpečnosti RF. 

GENERÁL VESTENICKÝ: RUSI UŽ NEMÔŽU CÚVAŤ, ZNAMENALO BY TO PRE NICH LIKVIDÁCIU SUVERENITY

Dátum 03.01.2022

Generálmajor v. v. Emil Vestenický, podpredseda PSN: Tlaky na deštrukciu Ruska dosiahli takú úroveň, že jej štátnici sú nútení konať s mimoriadnou rozhodnosťou. Nepovažujem dokumenty predložené Ruskom Washingtonu a NATO za ultimátum, ale za nevyhnutný krok na zaistenie bezpečnosti ohrozeného štátu a hádam predposledný diplomatický pokus Ruska, zastaviť eskaláciu napätia vo svete. 

GENERÁL VESTENICKÝ: RUSKO JE MIERONOSNÝ PRVOK SVETOVEJ CIVILIZÁCIE

Dátum 14.11.2021

Generál Emil Vestenický, podpredseda PSN: USA zneužívajú NATO na svoje ciele proti Rusku. Keby sa Rusko podvolilo americkým záujmom a odsúdilo tak na otroctvo seba i celý svet, USA aj s celým blokom NATO by sa prestali oň zaujímať. Také je dnešné NATO, ohrozuje tých čo odmietajú americkú svetovládu.

GENERÁL VESTENICKÝ: KAM AŽ DOLETIA AMERICKÉ TOMAHAWKY V RUSKU?

Dátum 30.10.2021

Podpredseda PSN Emil Vestenický: NATO neprináša nič pozitívne, len agresiu bez hraníc, preto by nemalo existovať! USA zneužívajú NATO na svoje ciele proti Rusku. Keby sa Rusko podvolilo americkým záujmom a odsúdilo tak na otroctvo seba i celý svet, USA aj s celým blokom NATO by sa prestali oň zaujímať. NATO ohrozuje tých, čo odmietajú americkú svetovládu.

GENERÁL VESTENICKÝ: NATO NEPRINÁŠA NIČ POZITÍVNE, LEN AGRESIU BEZ HRANÍC, PRETO BY NEMALO EXISTOVAŤ!

Dátum 30.10.2021

Podpredseda PSN: Emil Vestenický: USA zneužívajú NATO na svoje ciele proti Rusku. Keby sa Rusko podvolilo americkým záujmom a odsúdilo tak na otroctvo seba i celý svet, USA aj s celým blokom NATO by sa prestali oň zaujímať. Také je dnešné NATO, ohrozuje tých čo odmietajú americkú svetovládu.

GENERÁL VESTENICKÝ: OHRÝZANIE ZVRCHOVANOSTI SLOVENSKA OSTRO POKRAČUJE!

Dátum 07.10.2021

Podpredseda PSN Emil Vestenický: Prosím, zamyslime sa všetci aj nad tým či si voliči, ktorí svojim výberom vo voľbách dali dnešnej koalícii takú silnú moc nad štátom, lebo to už nie je moc v štáte, uvedomujú čo nastvárali.

Stránky