Emil Vestenický

PREDVOLEBNÉ SPÁJANIE

Dátum 01.06.2023

Emil Vestenický: Danko, tento eskamotérsky „národniar“, sa prepracoval od rozvíjania všeslovanskej vzájomnosti s ruskou liberálnou opozíciou cez ospravedlňovania sa za snahu Slovákov vytvoriť svoj samostatný štát až k nápadom, ako budovať jednotnú armádu EÚ.

DIKTÁTORSKÉ AMBÍCIE WASHINGTONU

Dátum 09.04.2023

ODOMKNUTÝ ČLÁNOK: Generál Emil Vestenický, podpredseda PSN: Protiruské sankcie nás poškodzujú natoľko, že môžu byť učebnicovým príkladom eskamotérskeho iluzionizmu. Dôverčivá časť spoločnosti si osvojila čudnú, masmédiami vytrvalo podsúvanú predstavu, že Európska únia, NATO, USA sú tu nezištne pre nás, pre naše dobro, a nie my pre ich potrebu.

ÚPADOK OBRANYSCHOPNOSTI

Dátum 10.09.2022

Generál Emil Vestenický, podpredseda PSN: Tí, čo zvažujú agresiu proti nám, postupne likvidujú našu spôsobilosť brániť sa nielen na materiálnej, ale aj ideologickej úrovni.

SLOVENSKO V SLUŽBÁCH NATO

Dátum 14.05.2022

Generálmajor Emil Vestenický, podpredseda PSN: Raketový systém PVO Patriot neprichádza brániť Slovensko, ale americké záujmy na našom území.

GENERÁL VESTENICKÝ: VLÁDA MATOVIČOVCOV VO VZŤAHU K RIADENIU ŠTÁTU TOTÁLNE PREPADLA

Dátum 14.03.2022

Generálmajor v.v. Emil Vestenický, podpredseda PSN: Rusko sa usiluje podporiť prirodzené vývojové procesy pre seba i všetkých zúčastnených. Svojou silou vytvára vhodné podmienky na spoločný rozvoj. Rysuje sa otázka, či má Rusko v tomto kolosálnom súboji s USA možnosť uspieť. 

GENERÁL VESTENICKÝ: RUSKO JE NA CESTE K SUPERVEĽMOCI

Dátum 09.02.2022

ODOMKNUTÝ ČLÁNOK: Generál Vestenický, podpredseda PSN: USA sa odmietajú prebrať z dvadsať rokov starostlivo spriadaného sna o ovládnutí celého sveta. USA, a v ich područí celé NATO, sa do pozície nepriateľa voči Rusku postavili samy.

GENERÁL VESTENICKÝ: ČO SA STANE, AK NEBUDÚ ROZHOVORY O GARANTOVANÍ BEZPEČNOSTI RUSKA ÚSPEŠNÉ?

Dátum 08.01.2022

Generálmajor v. v. Emil Vestenický, podpredseda PSN: Tlaky na deštrukciu Ruska dosiahli takú úroveň, že jej štátnici sú nútení konať s mimoriadnou rozhodnosťou. Nepovažujem dokumenty predložené Ruskom Washingtonu a NATO za ultimátum, ale za nevyhnutný krok na zaistenie bezpečnosti RF. 

GENERÁL VESTENICKÝ: RUSI UŽ NEMÔŽU CÚVAŤ, ZNAMENALO BY TO PRE NICH LIKVIDÁCIU SUVERENITY

Dátum 03.01.2022

Generálmajor v. v. Emil Vestenický, podpredseda PSN: Tlaky na deštrukciu Ruska dosiahli takú úroveň, že jej štátnici sú nútení konať s mimoriadnou rozhodnosťou. Nepovažujem dokumenty predložené Ruskom Washingtonu a NATO za ultimátum, ale za nevyhnutný krok na zaistenie bezpečnosti ohrozeného štátu a hádam predposledný diplomatický pokus Ruska, zastaviť eskaláciu napätia vo svete. 

GENERÁL VESTENICKÝ: RUSKO JE MIERONOSNÝ PRVOK SVETOVEJ CIVILIZÁCIE

Dátum 14.11.2021

Generál Emil Vestenický, podpredseda PSN: USA zneužívajú NATO na svoje ciele proti Rusku. Keby sa Rusko podvolilo americkým záujmom a odsúdilo tak na otroctvo seba i celý svet, USA aj s celým blokom NATO by sa prestali oň zaujímať. Také je dnešné NATO, ohrozuje tých čo odmietajú americkú svetovládu.

GENERÁL VESTENICKÝ: KAM AŽ DOLETIA AMERICKÉ TOMAHAWKY V RUSKU?

Dátum 30.10.2021

Podpredseda PSN Emil Vestenický: NATO neprináša nič pozitívne, len agresiu bez hraníc, preto by nemalo existovať! USA zneužívajú NATO na svoje ciele proti Rusku. Keby sa Rusko podvolilo americkým záujmom a odsúdilo tak na otroctvo seba i celý svet, USA aj s celým blokom NATO by sa prestali oň zaujímať. NATO ohrozuje tých, čo odmietajú americkú svetovládu.

Stránky