ĽUDIA SA V NEMOCNICI NESMÚ ROZLÚČIŤ S BLÍZKYMI, ONI SI TAM MÔŽU ROBIŤ AJ PORADY

Minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Milan Krajniak skonštatoval, že online porada nebola možná, nakoľko Boris Kollár nemá pri sebe žiadne zariadenie, ktoré by to umožňovalo. 

Text FACEBOOK
Foto TASR
Dátum 25.11.2020

Príspevok uverejnil na svojom Facebooku Tomáš Taraba 25. novembra 2020.

V nemocniciach zomierajú naší spoluobčania sami, bez svojích blízkych, pretože do nemocníc nemôžu chodiť ani rodinní príslušníci.

Poznám ženu, ktorú nepustili na pohreb vlastného otca v čase keď tu protiústavne hádzali ľudí do novodobých lágrov, ktoré nazvali karanténnymi zariadeniami. Títo sociopati vo vláde nepustili otca rodiny na Slovensko, aby sa rozlúčil s manželkou a vlastným dieťaťom, ktorí žiaľ zomreli v autonehode.
Kým takéto príbehy, ktoré dokazujú, že vláda nemá štipku empatie, ľudia znášajú, dnes naproti tomu vysvitlo, že koalíční politici si skočili za Borisom Kollárom do nemocnice. Len tak, v rozpore so všetkým. Keď prišiel Kristus na zem, farizejom, že si vymysleli množstvo zákonov, ktorými otravujú život ľuďom, kladú na nich bremená a pritom oni sami ich odmietajú niesť.

ČÍTAJTE TIEŽ: MATOVIČ, SULÍK A REMIŠOVÁ PORUŠILI OPATRENIA, BOLI NAVŠTÍVIŤ KOLLÁRA V NEMOCNICI

Presne toto robia vládni politici dnes. Vyžívajú v šikanovaní ľudí a sami sa nariadeniami neriadia. Práve preto som dnes rokoval s predstaviteľmi opozície, že my dodáme do referenda otázky, ktoré ľuďom umožnia túto sanitárnu totalitu raz a navždy ukončiť.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.