INTERVIEW

FICO: SME POUČENÍ A PRIPRAVENÍ

Dátum 11.11.2023

Ľudia vo voľbách  jasne ukázali, akou cestou sa má Slovensko uberať. Cestou zdravého rozumu, návratu k tomu, čo je prirodzené, k našim tradíciám a hodnotám, ktoré sú postavené na sociálnom štáte a obhajobe národno-štátnych záujmov. Smer-SSD dal túto ponuku voličom a je pre nás veľkým povzbudením, ale aj nesmiernym záväzkom, že slovenskí občania túto ponuku prijali a chcú koniec amaterizmu, chaosu a hádok pri riadení krajiny.

KOLLÁR: ŠTÁT MUSÍ BYŤ SILNÝM HRÁČOM

Dátum 16.09.2023

Boris Kollár, predseda hnutia Sme rodina: Štát sa musí stať silným hráčom. Musíme reštartovať slovenský vidiek a zabezpečiť kontrolu nad celým potravinovým reťazcom – produkcia, spracovanie a predaj potravín, aby sme mali vo vlastných rukách potravinovú budúcnosť Slovenska.

FICO: SMER MUSÍ VYHRAŤ VOĽBY

Dátum 15.09.2023

Robert Fico, predseda Smer-SSD: Pani prezidentka oklamala celý národ. Dnes sme už mohli mať po voľbách a nová vláda mohla konať. Namiesto toho máme viac chaosu a chudoby. Je niekoľko dôvodov, prečo prezidentka v termíne volieb oklamala Slovensko. Po prvé, stotožnila sa s názorom, že do 30. septembra treba pozatvárať opozíciu a odstrániť každého, kto bojoval proti zneužívaniu trestného práva na likvidáciu opozície.

KÉRY: JE MI SMIEŠNE, ŽE MA OZNAČUJÚ ZA RUSKÉHO AGENTA

Dátum 03.08.2023

ODOMKNUTÝ ČLÁNOK: Marián Kéry, poslanec NR SR a predseda Zahraničného výboru NR SR (Smer-SSD): Iveta Radičová nebola jediná proti vzniku SR a napriek tomu sa v roku 2012 stala predsedníčkou vlády štátu, ktorý nechcela. Príde mi smiešne, aby sa dnes vyviňovala a aby ju médiá dávali na nejaký piedestál, ktorý si vôbec nezaslúži.

KÉRY: UKRAJINA DO NATO NEPATRÍ

Dátum 02.08.2023

ODOMKNUTÝ ČLÁNOK: Marián Kéry, poslanec NR SR a predseda Zahraničného výboru NR SR (Smer-SSD): Či sa to niekomu páči alebo nie, oslobodila nás Červená armáda a Rumunská kráľovská armáda.

STOPKA: CHCEME SLÚŽIŤ SLOVENSKU

Dátum 07.04.2023

Roman Stopka, predseda politickej strany Práca slovenského národa, (PSN ): Ak budú mocenské štruktúry SR naďalej prejavovať k národným otázkam ľahkovážnosť a v malichernej úbohosti nasledovať sluhov slúžiacich iným sluhom, štát sa nám rozpadne a vrátime sa tam, kde sme ako štátotvorný národ oddávna byť nechceli.

BRATČIKOV: ZÁPAD RUSKO AROGANTNE IGNOROVAL

Dátum 03.03.2023

Igor Bratčikov, veľvyslanec Ruskej federácie na Slovensku: Mier na Ukrajine nastane, len čo Washington a Brusel prestanú vyzbrojovať Kyjev a zastavia zástupnú vojnu proti Rusku.

PUTINA PODPORUJE 80 PERCENT NÁRODA

Dátum 26.12.2022

Imrich Kovačič: Tak ako si celá Európa pred 2. svetovou vojnou ľahla pod Hitlera, tak si v časoch 3. svetovej hybridnej vojny ľahla pod hegemóna USA