INTERVIEW

HAMBÁLEK - OBEŤ RUSOFÓBNEHO ŠIALENSTVA

Dátum 31.03.2024

Jozef Hambálek: Najprv treba nájsť vinníka. Dôkazy nezákonností existujú, ale kto je vinník? Ja si myslím, že médiá a bývalá vláda, vrátane vtedajšieho premiéra a prezidentky, nesú zodpovednosť za to, čo sa stalo.  Ja chcem vedieť, kto to bol. A nielen ja – aj celý slovenský národ by mal vedieť, čo sú to za ľudia. Ja ani nemám krvavé oči, netúžim po pomste, ale chcem vedieť, kto dokáže byť takýto zákerný.

HARABIN: ŠTÁT SI MUSÍME CHRÁNIŤ

Dátum 16.03.2024

Štefan Harabin: Verím v úprimnosť cieľov novej vládnej koalície. Je tvorená asi najskúsenejšími politikmi, akých Slovensko v súčasnosti má. Ich profesionalita v spojení so záujmom pracovať v prospech vlastného národa je dobrým predpokladom úspešného splnenia ich programov.  

IVAN GAŠPAROVIČ: ZA KORČOKOM STOJÍ GLOBSEC!

Dátum 26.02.2024

Ivan Gašparovič, exprezident SR: Jednoznačne viem povedať, koho by som nevolil a z tých mojich favoritov má každý svoje pre a proti. Kandidát Ján Kubiš je určite známejší ako Ivan Korčok, ktorý nemá skúsenosti s riadením väčších inštitúcií. Korčoka však podobne ako Kisku a Čaputovú podporuje GLOBSEC.

NÁDEJ PRE PÔDOHOSPODÁRSTVO

Dátum 04.02.2024

ODOMKNUTÝ ČLÁNOK: Richard Takáč, minister pôdohospodárstva a podpredseda strany Smer-SSD: Inicioval som rokovanie na tému, že nie je možné, aby sme na Slovensku po dvadsiatich rokoch v EÚ nemali vyrovnané priame platby tak ako iné krajiny. Rok 2024 bude rokom riešenia vysokých cien potravín.

FICO: SME POUČENÍ A PRIPRAVENÍ

Dátum 11.11.2023

Ľudia vo voľbách  jasne ukázali, akou cestou sa má Slovensko uberať. Cestou zdravého rozumu, návratu k tomu, čo je prirodzené, k našim tradíciám a hodnotám, ktoré sú postavené na sociálnom štáte a obhajobe národno-štátnych záujmov. Smer-SSD dal túto ponuku voličom a je pre nás veľkým povzbudením, ale aj nesmiernym záväzkom, že slovenskí občania túto ponuku prijali a chcú koniec amaterizmu, chaosu a hádok pri riadení krajiny.

KOLLÁR: ŠTÁT MUSÍ BYŤ SILNÝM HRÁČOM

Dátum 16.09.2023

Boris Kollár, predseda hnutia Sme rodina: Štát sa musí stať silným hráčom. Musíme reštartovať slovenský vidiek a zabezpečiť kontrolu nad celým potravinovým reťazcom – produkcia, spracovanie a predaj potravín, aby sme mali vo vlastných rukách potravinovú budúcnosť Slovenska.

FICO: SMER MUSÍ VYHRAŤ VOĽBY

Dátum 15.09.2023

Robert Fico, predseda Smer-SSD: Pani prezidentka oklamala celý národ. Dnes sme už mohli mať po voľbách a nová vláda mohla konať. Namiesto toho máme viac chaosu a chudoby. Je niekoľko dôvodov, prečo prezidentka v termíne volieb oklamala Slovensko. Po prvé, stotožnila sa s názorom, že do 30. septembra treba pozatvárať opozíciu a odstrániť každého, kto bojoval proti zneužívaniu trestného práva na likvidáciu opozície.

KÉRY: JE MI SMIEŠNE, ŽE MA OZNAČUJÚ ZA RUSKÉHO AGENTA

Dátum 03.08.2023

ODOMKNUTÝ ČLÁNOK: Marián Kéry, poslanec NR SR a predseda Zahraničného výboru NR SR (Smer-SSD): Iveta Radičová nebola jediná proti vzniku SR a napriek tomu sa v roku 2012 stala predsedníčkou vlády štátu, ktorý nechcela. Príde mi smiešne, aby sa dnes vyviňovala a aby ju médiá dávali na nejaký piedestál, ktorý si vôbec nezaslúži.

KÉRY: UKRAJINA DO NATO NEPATRÍ

Dátum 02.08.2023

ODOMKNUTÝ ČLÁNOK: Marián Kéry, poslanec NR SR a predseda Zahraničného výboru NR SR (Smer-SSD): Či sa to niekomu páči alebo nie, oslobodila nás Červená armáda a Rumunská kráľovská armáda.

STOPKA: CHCEME SLÚŽIŤ SLOVENSKU

Dátum 07.04.2023

Roman Stopka, predseda politickej strany Práca slovenského národa, (PSN ): Ak budú mocenské štruktúry SR naďalej prejavovať k národným otázkam ľahkovážnosť a v malichernej úbohosti nasledovať sluhov slúžiacich iným sluhom, štát sa nám rozpadne a vrátime sa tam, kde sme ako štátotvorný národ oddávna byť nechceli.

Stránky