ROZHOVOR

ALOJZ LORENC: VYHRATÁ VOJNA, PREHRATÝ MIER

Dátum 03.03.2023

Alojz Lorenc: Bombardovanie územia SR nie je zatiaľ reálnou hrozbou. Prezident Putin požaduje nemožné, aby v rokovaniach dosiahol možné.

SVRČEK: ŠTÁT MÁ CHRÁNIŤ OBČANOV

Dátum 28.01.2023

Miloš Svrček, poslanec NR SR (SME RODINA): Pre niekoho Slovensko znamená malú krajinu v srdci Európy, pre mňa osobne je to priestor, za ktorý sa oplatí bojovať. Slovensko je prekrásna, ale občas podceňovaná krajina. Som šťastný, že tu žijem, som hrdý, že som Slovák a môžem Slovákov reprezentovať v rámci zákonodarného zboru.

BIZNISMEN S CITLIVOU DUŠOU

Dátum 24.10.2022

Adrian Polóny, kaandidát na predsedu BBSK: Vo firme, v ktorej som dvadsať rokov, sme pre Banskú Bystricu vybavili 26 miliónov eur, ktoré mesto ušetrilo na verejnej doprave.

RUSKU NARÁSTLO SEBAVEDOMIE

Dátum 19.09.2022

Robert Fico: Pellegrini sa úplne vykašľal na referendum, doniesli podstatne menej podpisov ako Republika

MÁME VLÁDU, AKÚ SI ZASLÚŽIME

Dátum 06.09.2022

Adrian Polóny: Neschopnosť Ondreja Luntera ml. stála náš kraj už 2,7 mil. eur. Tieto milióny zaplatil právnikom napriek tomu, že župa svoj spor prehrala a ešte aj svoju žalobu stiahli zo súdu, keď zistili, že konajú proti sebe. Teraz sa snaží prekryť tento škandál tým, že vyzýva poškodenú stranu, aby si nenárokovala škodu. Keď Ondrej Lunter vráti kraju 2,7 mil. eur za právnikov a za prehratý a nezmyselný súdny spor, kraj si tak prilepší vyše jedným miliónom eur, ktorý získa späť.

VLÁDE HORÍ POD ZADKOM

Dátum 02.07.2022

Robert Fico: Sulík, Korčok a Heger spáchali vlastizradu

VLÁDA NIČÍ SLOVENSKO

Dátum 01.07.2022

Juraj Blanár podpredseda NR SR a podpredseda SMER-SD: Musíme opäť iniciovať petičnú akciu za referendum o predčasných voľbách, ide o budúcnosť nášho štátu

SLOVENSKO JE AMERICKOU KOLÓNIOU

Dátum 14.05.2022

Robert Fico, predseda SMER-SD: Samotná vojna spôsobuje to, že je tu obrovský tlak na ceny energií. Na vojne vždy zarábali tí najbohatší, ale každé strašenie, že je tu záujem ako sankcia vypnúť dodávku ruskej ropy a plynu, zvyšuje ešte viac ceny.

KAMENICKÝ: SLOVENSKO MÁ VLÁDU AMATÉROV

Dátum 14.04.2022

Ladislav Kamenický: Pristúpiť k okamžitému odstrihnutiu Slovenska od ruských dodávok považujem za krok, ktorý je v zásadnom rozpore so záujmami Slovenska.

MEŠŤAN: ZLÍ ĽUDIA SÚ MEDZI ŽIDMI AJ NEŽIDMI

Dátum 25.03.2022

ODOMKNUTˇY ČLÁNOK: Pavol Mešťan: Ľudia na Slovensku brali pomoc Židom ako kresťanskú povinnosť. Židia často chodili od dverí k dverám a prosili o pomoc. To sa v Česku nikdy nestalo, tam sa bál človek človeka, brat brata, strieľalo a udávalo sa. Je dôležité poznamenať, že o pomoci sa rozhodovalo v tej sekunde, keď skrývajúci sa zaklopali na dvere. Nebol čas nad tým uvažovať, bolo sa treba rozhodnúť hneď. 

Stránky