ROZHOVOR

TAKÁČ: PRÁCE SA NEBOJÍME, POMÔŽEME SLOVENSKU!

Dátum 17.09.2023

Richard Takáč, poslanec NR SR a podpredseda Smer-SSD: Čím viac rozpletáme nitky cirkusu s názvom zásah NAKA, ktorý manažovali prezident policajného zboru Hamran a špeciálny prokurátor Lipšic a režíroval Matovič, tým to celé viac smrdí. Do vedenia PPA sa po voľbách 2020 dostali ľudia, ktorí sa pasovali za najspravodlivejších farmárov. Prečo? Lebo mali najviac za ušami a potrebovali sa toho zbaviť.

HRDLIČKA: ČLENSTVO SR V NATO JE V ROZPORE SO ZÁUJMAMI SLOVÁKOV

Dátum 14.09.2023

Predseda KSS Jozef Hrdlička: Štát sa musí snažiť prevziať kontrolu v strategických podnikoch, obnovenie zmlúv s Ruskou federáciou na dodávky energetických surovín i vystúpenie z NATO patria medzi naše ciele.

MEČIAR: ĽUDIA, KTORÍ SR ODMIETALI, SÚ PREVAŽNE TREŤOSEKTOROVÍ, NEOLIBERÁLNI SVETOOBČANIA

Dátum 01.09.2023

Vladimír Mečiar: Ľudia, ktorí SR odmietali, sú prevažne treťosektoroví, neoliberálni svetoobčania považujúci sa za niečo viac, rozohrávajúci rôzne protislovenské hry. Ich najnovšou „cnosťou“ je udávanie ľudí. Kedysi sa za udavačstvo trestalo, dnes oceňuje.

GAŠPAR: MAJÚ NA RUKÁCH KRV

Dátum 05.08.2023

ODOMKNUTÝ ČLÁNOK: Tibor Gašpar, exprezident PZ SR: Obávam sa, že prezidentka je priamo súčasťou systému, ktorý sa snaží kriminalizovať najmä politickú stranu Smer-SSD a jej nominantov z minulosti. Toto jej konanie môže prospieť jedine Progresívnemu Slovensku, z ktorého ona sama vzišla.

CHCEME ZASTAVIŤ ÚPADOK ŠTÁTU

Dátum 15.07.2023

Juraj Blanár: Dúfam, že sa Slovenky a Slováci nedajú zastrašiť a 30. septembra bývalej koalícii odkážu, že stačilo! Strana Smer-SSD hovorí dlhodobo a konzistentne, že jediným riešením vládnej krízy mali byť predčasné voľby. A tie mohli byť už v marci, ak by pani prezidentke a rozpadnutej Hegero-matovičovej vláde záležalo na Slovensku.

KÉRY: TLAKY NA SMER SA BUDÚ STUPŇOVAŤ

Dátum 04.06.2023

ODOMKNUTÝ ČLÁNOK: Marián Kéry, poslanec NR SR - Smer-SSD: Jednou z kľúčových chýb bolo, že sme ustúpili z nášho dlhoročného presvedčenia, že amnestie sú nezrušiteľné. Ale ten tlak zo strany médií, verejnosti a tiež koaličného partnera Mostu-Híd bol obrovský.

RADAČOVSKÝ: BRUSEL REŠPEKTUJE GLOBÁLNE ZÁUJMY USA

Dátum 01.05.2023

Miroslav Radačovský, poslanec Európskeho parlamentu: Som proti tomu, aby sa konflikt na Ukrajine riešil prilievaním oleja do ohňa. Povinnosťou europoslanca je chrániť záujmy svojho štátu pred neoprávnenými zásahmi Bruselu do národných záujmov, pred centralizáciou EÚ a jej federalizáciou.

ROBERT FICO: NIKDY NEBOLA TÁTO KRAJINA TAKÁ KONTROLOVANÁ INÝMI ŠTÁTMI, AKO JE TO DNES

Dátum 02.04.2023

ODOMKNUTÝ ČLÁNOK: Robert Fico, predseda Smer-SSD a poslanec NR SR: Nejaká pani redaktorka povedala, že so Spišiakom prichádza do Progresívneho Slovenska zákon. Viete, čo prichádza so Spišiakom? Oszkár Világi.

ALOJZ LORENC: VYHRATÁ VOJNA, PREHRATÝ MIER

Dátum 03.03.2023

Alojz Lorenc: Bombardovanie územia SR nie je zatiaľ reálnou hrozbou. Prezident Putin požaduje nemožné, aby v rokovaniach dosiahol možné.

SVRČEK: ŠTÁT MÁ CHRÁNIŤ OBČANOV

Dátum 28.01.2023

Miloš Svrček, poslanec NR SR (SME RODINA): Pre niekoho Slovensko znamená malú krajinu v srdci Európy, pre mňa osobne je to priestor, za ktorý sa oplatí bojovať. Slovensko je prekrásna, ale občas podceňovaná krajina. Som šťastný, že tu žijem, som hrdý, že som Slovák a môžem Slovákov reprezentovať v rámci zákonodarného zboru.

Stránky