ROZHOVOR

HLBOČAN: ÚSTAVNÝ SÚD PODĽAHOL TLAKU PREZIDENTKY

Dátum 06.04.2024

Ľubomír Hlbočan, renomovaný slovenský advokát: ÚŠP ani Špecializovaný trestný súd vzniknúť nemali. Sú to choré prvky v právnom štáte a dôkazom toho, že nemali vzniknúť, je skutočnosť, že ÚŠP sa spreneveril a začal plniť úlohy dozoru a dohľadu nad likvidáciou opozície prostriedkami trestného práva.

PETER PELLEGRINI: SLOVENSKO NA PRVOM MIESTE

Dátum 15.03.2024

Peter Pellegrini, predseda NR SR a Hlas-SD: Som hrdý na to, kde žijem, som hrdý ako politik, že mám možnosť zastupovať tento skromný, šikovný, pracovitý národ a robiť všetko pre to, aby v pokoji a dôstojne rozvíjal svoju štátnosť. Slovensko už potrebuje pokoj.

VLADIMÍR MEČIAR PRE EXTRA PLUS: KORČOK NIE JE SLOVENSKÝ PREZIDENT

Dátum 06.02.2024

ODOMKNUTÝ ČLÁNOK: Vladimír Mečiar, bývalý predseda Vlády SR: Andrej Danko je nešťastný človek. Zoberte si chlapa, ktorý za dva týždne ohlási kandidatúru na tri veľké funkcie – prezident, predseda NR SR a europoslanec.

SVET RIADIA CHORÍ NEĽUDIA (2)

Dátum 11.01.2024

ODOMKNUTÝ ČLÁNOK: Ján Semaňák, filológ a gnostoik (gnostik + stoik): Fico aj Pellegrini v predvolebnej kampani zdôrazňovali pevné ukotvenie Slovenska v štruktúrach EÚ a NATO a v tom je celý problém. Tadiaľto už totiž cesta vôbec nevedie. Už musíme v sebe nájsť schopnosť vidieť pravdu a silu pochopiť ju. Nie sme súčasťou anglosaského sveta, sme Slovania!

RAHR: SMERUJEME K ORWELLOVSKÉMU SVETU

Dátum 24.12.2023

ODOMKNUTÝ ČLÁNOK: Alexander Rahr, publicista a popredný odborník na Rusko: Putin je stratég. Človek, ktorý nanovo postavil Rusko z ruín, v ktorých sa nachádzalo v 80. a 90. rokoch. Najdôležitejšie je, že obyvateľom Ruska sa zlepšil život, cítia sa pohodlnejšie, ekonomický stav je lepší ako kedykoľvek doteraz.

HARABIN: VERÍM NOVEJ VLÁDNEJ KOALÍCII, ŽE NASTÚPI CESTU ROZHODNÝCH KROKOV NA NÁPRAVU!

Dátum 24.10.2023

ODOMKNUTÝ ČLÁNOK: Štefan Harabin: Ako môže niekto súhlasiť s tým, že na našom území na nejakú skupinu cudzincov budú platiť americké zákony? 

TAKÁČ: PRÁCE SA NEBOJÍME, POMÔŽEME SLOVENSKU!

Dátum 17.09.2023

Richard Takáč, poslanec NR SR a podpredseda Smer-SSD: Čím viac rozpletáme nitky cirkusu s názvom zásah NAKA, ktorý manažovali prezident policajného zboru Hamran a špeciálny prokurátor Lipšic a režíroval Matovič, tým to celé viac smrdí. Do vedenia PPA sa po voľbách 2020 dostali ľudia, ktorí sa pasovali za najspravodlivejších farmárov. Prečo? Lebo mali najviac za ušami a potrebovali sa toho zbaviť.

HRDLIČKA: ČLENSTVO SR V NATO JE V ROZPORE SO ZÁUJMAMI SLOVÁKOV

Dátum 14.09.2023

Predseda KSS Jozef Hrdlička: Štát sa musí snažiť prevziať kontrolu v strategických podnikoch, obnovenie zmlúv s Ruskou federáciou na dodávky energetických surovín i vystúpenie z NATO patria medzi naše ciele.

MEČIAR: ĽUDIA, KTORÍ SR ODMIETALI, SÚ PREVAŽNE TREŤOSEKTOROVÍ, NEOLIBERÁLNI SVETOOBČANIA

Dátum 01.09.2023

Vladimír Mečiar: Ľudia, ktorí SR odmietali, sú prevažne treťosektoroví, neoliberálni svetoobčania považujúci sa za niečo viac, rozohrávajúci rôzne protislovenské hry. Ich najnovšou „cnosťou“ je udávanie ľudí. Kedysi sa za udavačstvo trestalo, dnes oceňuje.

GAŠPAR: MAJÚ NA RUKÁCH KRV

Dátum 05.08.2023

ODOMKNUTÝ ČLÁNOK: Tibor Gašpar, exprezident PZ SR: Obávam sa, že prezidentka je priamo súčasťou systému, ktorý sa snaží kriminalizovať najmä politickú stranu Smer-SSD a jej nominantov z minulosti. Toto jej konanie môže prospieť jedine Progresívnemu Slovensku, z ktorého ona sama vzišla.

Stránky