ROZHOVOR

SPRIVATIZOVANIE SÚDNEJ MOCI

Dátum 11.01.2021

ODOMKNUTÝ ČLÁNOK: Ján Cuper: Odstránením pôvodnej ústavy odstraňujeme aj pôvodný štát, a ten už sa logicky nemôže obnoviť vo svojej pôvodnej podobe. A o to slniečkovým Sorosovým liberálom ide.

LIPŠIC JE NAJNEVHODNEJŠÍ KANDIDÁT

Dátum 10.01.2021

ODOMKNUTÝ ČLÁNOK: Ivan Gašparovič: Či majú policajti a prokurátori skutočne „rozviazané ruky“, to sa ukáže až vtedy, keď bude s rovnakým cirkusom zatknutý niektorý koaličný politik alebo oligarcha podporujúci koaličné strany.

PROFESOR HUSÁR: SLOVENSKO JE POTRAVINOVO NESEBESTAČNÉ, DENNE DOVÁŽA 800 VAGÓNOV POTRAVÍN

Dátum 11.12.2020

ODOMKNUTÝ ČLÁNOK: Neustále politické boje a neznalosť, ako funguje ekonomika, nezmenia situáciu. Kapitalizmus sa správa nevraživo k chudákom a usmieva sa na boháčov. Za iných okolností by sa človek za primitívny podvod dostal do väzenia, zatiaľ však je z neho úspešný finančný génius. Má Matovičova vláda predstavu, ako ekonomika funguje?

JÁN SEMAŇÁK: HANBÍM SA ZA PREZIDENTKU ČAPUTOVÚ

Dátum 12.11.2020

Vlády a médiá vyvolávajú v ľuďoch strach s cieľom vyvolať v nich potrebu dať sa najprv zaočkovať vakcínami a potom uveria tomu, že bude dobré, keď budú mať v tele čipy, pretože to bude pre nich výhodné a bezpečné. Ale nik im nepovie, že budú pod totálnou kontrolou, neslobodní, nesvojprávni a časom bez peňazí, pretože tie budú len virtuálne.

SVET RIADIA CHORÍ NEĽUDIA

Dátum 09.11.2020

ODOMKNUTÝ ČLÁNOK: Ján Semaňák: Ak v ľuďoch vyvoláte strach, môžete si s nimi robiť, čo chcete. Zbigniew Brzezinski, v roku 2009 vyhlásil: Naším konečným cieľom je jediná svetová vláda. Budeme robiť oveľa strašnejšie veci – vojny, hlad a epidémie po celom svete. Po prvej príde druhá, potom tretia, štvrtá, piata, až kým nás sami nepoprosíte o vakcíny a nakoniec aj čipy, len aby sa to už všetko skončilo.

POLITICI SI PRISVOJILI MOC – PRETO MENIA ÚSTAVU SR NA POČKANIE

Dátum 01.09.2020

Ján Cuper: Nemôže prísť do NR SR Američanmi vyškolený blázon, takzvaný odborník na ústavné právo, a vymyslenými nezmyslami pod taktovkou hlavného liberálneho kuriča nežnej revolúcie Jána Budaja prinútiť členov parlamentu protiústavne hlasovať. 

KOALÍCIA JE V DEZOLÁTNOM STAVE

Dátum 17.07.2020

Robert Fico: Budeme poukazovať na nekompetentnosť a neschopnosť v prípade ministra Hegera či Remišovej. Mnohí z nich sú neskúsení a, žiaľ, musíme povedať, že aj nevzdelaní.

SLOVENSKO OVLÁDA PÄŤ ĽUDÍ

Dátum 28.05.2020

AKTUALIZOVANÉ: Rozhovor s ekonómom Mariánom Vitkovičom si teraz môžete prečítať celý.
Marián Vitkovič: Najprv musí národ žrať trávu, potom bude ochotný prijať nevyhnutné zmeny

SLOVENSKÝ MERITOKRAT

Dátum 28.05.2020

Jaroslav Kuracina: Vládnutie strany Smer-SD bolo neakceptovateľné, pretože ich nutkavá potreba „uliať“ dvadsať i viac percent provízie z každej verejnej zákazky je jednoducho, slušne povedané, kleptománia

ŠTÁTNE STRATEGICKÉ PODNIKY POCHOVALI NESCHOPNÍ PRIVATIZÉRI

Dátum 04.04.2020

Rudolf Schuster: Kto je zlý človek, bude zlým človekom v každom režime, a kto má srdce, zostáva človekom bez ohľadu na režim

Stránky