ROZHOVOR

VITKOVIČ: AK SMER A HLAS CHCÚ PREDČASNÉ VOĽBY, MUSIA PRITVRDIŤ

Dátum 03.11.2021

Marián Vitkovič, makroekonóm: Kedysi som povedal, že Slováci sa preberú, keď budú žrať trávu, ale hádam nebudeme čakať, kým sa to reálne stane. Ľudia musia ísť do ulíc, ale nie na demonštrácie, ktoré organizujú súčasní opoziční politici. 

MARIÁN VITKOVIČ: JE ČAS POSTAVIŤ SA ZLU, KTORÉ LIKVIDUJE SLOVÁKOV

Dátum 31.10.2021

PRÉMIOVÝ ODOMKNUTÝ ČLÁNOK: Národohospodár Marián Vitkovič: Tí, čo dnes sedia vo vláde alebo v parlamente sú len figúrky, ktoré nemôžu reálne zmeniť nič bez súhlasu oligarchov. Všetko je to len divadlo. Slovensko ovláda päť ľudí, verím, že nie sú natoľko sprostí, aby nesúhlasili s tým, že do politiky musia prísť kvalifikovaní a noví ľudia, ktorí dokážu vyviesť Slovensko z marazmu a stoky. 

VITKOVIČ: VLÁDA A POSLANCI SÚ LEN FIGÚRKY, KTORÉ BEZ SÚHLASU OLIGARCHOV NIČ NEZMENIA

Dátum 28.10.2021

Marián Vitkovič: Slovensko ovláda päť ľudí. Táto vláda nevznikla náhodou. OĽaNO získalo podporu len vďaka virálnemu videu pred Počiatkovou vilou vo Francúzsku. Sme rodina bola vyvolená a vytvorená oligarchiou. SaS je tradičná strana jedného krídla oligarchie najmä okolo agrobiznisu. Pokiaľ ide o trápne zoskupenie Andreja Kisku, tak ten mal doslova bojovú úlohu dostať sa do NR SR a do vlády pre ďalšiu časť oligarchie.

UHRÍK: EURÓPSKA KOMISIA BUDE AKO TAKÝ AGENT ŠTB

Dátum 09.10.2021

ODOMKNUTÝ ČLÁNOK: Milan Uhrík: Európski komisári uvažujú nad vytvorením registra majetkov občanov EÚ a v ňom plánujú zhromažďovať údaje, kto má koľko nehnuteľností, pozemkov, cenných papierov i obrazov, ale aj šperkov. Skrátka - Európska komisia chce mať pod kontrolou obyčajných ľudí.

UHRÍK: PADAJÚCA VLÁDA SPUSTILA RABOVAČKU

Dátum 02.10.2021

ODOMKNUTÝ ČLÁNOK: Milan Uhrík: V celej korona kríze ide hlavne o politiku, boj o moc a nechutný biznis so zdravím a strachom. Referendum je jedna z mála zachovaných metód priamej demokracie. Bude však potrebný intenzívny verejný tlak, aby Zuzana Čaputová a populistické „sľubotechny“ dodržali slovo, že s demokraciou a referendom nemajú problém.

MEČIAR: MNOHÍ, ČO SR NECHCELI, DOSTALI FUNKCIE A ZAKLADATELIA ŠTÁTU SÚ ZNEVAŽOVANÍ!

Dátum 01.09.2021

Vladimír Mečiar: Ľudia, ktorí SR odmietali, sú prevažne treťosektoroví, neoliberálni svetoobčania považujúci sa za niečo viac, rozohrávajúci rôzne protislovenské hry. Ich najnovšou „cnosťou“ je udávanie ľudí. Kedysi sa za udavačstvo trestalo, dnes oceňuje.

FICO: 1. SEPTEMBRA OPÄTOVNE ZAČÍNAME ZBIERAŤ PODPISY ZA VYPÍSANIE REFERENDA O PREDČASNÝCH VOĽBÁCH

Dátum 01.09.2021

Robert Fico: Pôjdeme do ďalšieho štádia opozičného súboja s týmito zločincami na čele štátu, a tým je organizovanie zákonných protestov a demonštrácií. SMER - SD podporuje 1. septembra zhromaždenie v blízkosti Ústavného súdu SR, pretože je to v Deň Ústavy SR. 

ROBERT FICO: PČOLINSKÝ JE VO VÄZENÍ SO SÚHLASOM KOLLÁRA A KRAJNIAKA

Dátum 27.08.2021

ODOMKNUTÝ ČLÁNOK: Robert Fico: Dnes si myslím, že voľby vyhráme. Nemáme inú možnosť, ako opätovne zbierať podpisy za vypísanie referenda o predčasných voľbách. Začneme s tým 1. septembra. Ak by si Čaputová opätovne dovolila zmariť aj ďalší pokus o vypísanie referenda, už by to bolo vážne varovanie pre občanov, čoho všetkého je schopná a potvrdí sa tým, že pracuje pre cudzie mocnosti.

VITKOVIČ: OBČIANSKE NEPOKOJE V ZÁPADNEJ EURÓPE BUDÚ SPÚŠŤAČOM ROZPADU EÚ

Dátum 15.08.2021

Marián Vitkovič: Nemecko sa stále váľa vo svojom politickom konsenze, keď nadávajú na východnú Európu, východné Nemecko. Nemci si zobrali z rozšírenia EÚ najlepšie hrozienka – kúpou bánk, strategických podnikov. EÚ sa rozpadne vnútorným pnutím a dezintegračnými snahami najsilnejších štátov bývalej EÚ.

TAKÁČ: VLÁDA VEDIE SLOVENSKO DO ZÁHUBY!

Dátum 12.07.2021

ODOMKNUTÝ ČLÁNOK: Richard Takáč: Naša potravinová sebestačnosť je na úrovni 38 percent, denne sem prichádza 1100 kamiónov s potravinami. Bola doslova vlastizrada rozpredať strategické podniky do cudzích rúk to, čo naši otcovia, dedovia vybudovali. Dali sme to „zadarmo“ zahraničným investorom, ktorí nám tu dnes diktujú, akú budeme mať cenu vody, elektriny, pôdy či plynu.

Stránky