EXTRA PLUS MÁ KAŽDÝ DEŇ VIAC NEŽ MILIÓNOVÝ DOSAH

Od posledného zisťovania 11. júna sme opäť o čosi pokročili a podarilo sa nám udržať si viac ako miliónový dosah každý deň bez výnimky. Rekordnú sledovanosť – 1 439 874 sme dosiahli 4. júla, pričom náš 28-dňový priemer predstavuje 1 380 862 sledovaní.

Foto extra PLUS
Dátum 12.07.2020

Prešiel ďalší mesiac a my by sme sa s vami, našimi čitateľmi, chceli opäť podeliť o úspechy na poli čítanosti a dosahu Extra plus. Od posledného zisťovania 11. júna sme opäť o čosi pokročili a podarilo sa nám udržať si viac ako miliónový dosah každý deň bez výnimky. Ide o číslo, ktoré podľa štatistiky na Facebooku zohľadňuje počet ľudí, ktorí akýmkoľvek spôsobom prišli s našimi príspevkami do kontaktu. Rekordnú sledovanosť sme dosiahli 4. júla – 1 439 874, pričom náš 28-dňový priemer predstavuje 1 380 862. Ani príchod leta a dovoleniek výraznejšie neznížil náš úspech a to len a len vďaka vám. Každý deň pracujeme na tom, aby sme vám prinášali výber tých najdôležitejších denných správ, od mainstreamu sa však odlišujeme tým, že sa nebojíme povedať pravdu a pomenovať veci pravými menami.

Ďakujeme, že ste si zvykli pravidelne navštevovať našu stránku a priazeň nám prejavujete aj záujmom o predplatné Extra plus. Každý si z našej ponuky vyberie – tí, ktorí chcú Extra plus čítať len v pohodlí svojho domova v tlačenej forme, tí, ktorí preferujú čítanie na elektronických zariadeniach, tí, ktorí majú záujem najmä o naše denné komplexné spravodajstvo a sme veľmi šťastní, že sa našli aj takí, ktorí sa rozhodli pre ročné predplatné každej formy Extra plus. Ak by ste radi rozšírili rady našich abonentov, navštívte na našej stránke sekciu PREDPLATNÉ.

VLÁDA VEZME DÔCHODCOM PENIAZE A DARUJE ICH BANKÁM: 14-tisíc zdieľaní

SLOVENSKO POSIELA 152 VOJAKOV K RUSKÝM HRANICIAM: 11-tisíc zdieľaní

PUTINOV OBROVSKÝ ÚSPECH „ODROVNAL“ VŠETKÝCH NEPRIATEĽOV RUSKA: 10-tisíc zdieľaní

MATOVIČ CHYSTÁ PRE SLOVÁKOV OBMEDZENIA A ZAVEDENIE POVINNEJ ŠTÁTNEJ KARANTÉNY: 10-tisíc zdieľaní

POLLÁK: VÄČŠINOVÁ SPOLOČNOSŤ MUSÍ ZMENIŤ VNÍMANIE RÓMOV: 10-tisíc zdieľaní

KLUS: PENIAZE Z EÚ TREBA VYUŽIŤ NA SKVALITNENIE ŽIVOTA RÓMOV: 9-tisíc zdieľaní

MATOVIČ NAVRHUJE SLEDOVANIE ĽUDÍ, KTORÍ CESTUJÚ MIMO EÚ: 7,5-tisíc zdieľaní

MATOVIČOVA VLÁDA JE NAJVÄČŠÍ VOLEBNÝ PODVOD V DEJINÁCH: 7-tisíc zdieľaní

SOTÁK: NASTAL ČAS ROZPRÁVAŤ SA S POLITIKMI INAK, POLITICI NEMAJÚ MORÁLNE PRÁVO ROZHODOVAŤ O NÁS BEZ NÁS: 6,5-tisíc zdieľaní

NOVÝ ŠTÁTNY TAJOMNÍK U REMIŠOVEJ JE JEDEN Z NAJVÄČŠÍCH DLŽNÍKOV ZDRAVOTNEJ POISŤOVNE: 6-tisíc zdieľaní

SLOVENSKO SA DNES STALO AMERICKOU KOLÓNIOU: 6-tisíc zdieľaní

V EURÓPE PROTESTUJÚ SRBI, GRÉCI, FRANCÚZI, NEMCI, LEN SLOVÁCI SA BOJA MATOVIČA : 5-tisíc zdieľaní

KOTLEBOVCI NAVRHUJÚ ZNÍŽENIE POSLANCOV ZO 150 NA 100: 5-tisíc zdieľaní

 

 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.