EXTRA REGIÓNY/BANSKOBYSTRICKÝ KRAJ

PRIESKUM: POLÓNY DÝCHA LUNTEROVI NA KRK

Dátum 22.10.2022

Zdá sa, že boj o post predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja bude vyrovnaný.

ADRIAN POLÓNY: STOP HLADOVÝM DOLINÁM

Dátum 21.10.2022

Adrian Polóny, kandidát na predsedu BBSK: Musíme skoncovať s totálnym amaterizmom pod vedením Lunterovcov. Treba vniesť do riadenia kraja profesionalitu, aby sme sa nehanbili povedať, že sme z Banskobystrického kraja.

ŠTÁTNICKÉ GESTO MAREKA MODRANSKÉHO V PROSPECH ADRIANA POLÓNYHO

Dátum 20.10.2022

Marek Modranský: Spojením sa máme reálnu šancu na skutočnú zmenu, ukončenie Lunterovského rodinkárstva v kraji, ukončenie vedenia kraja systémom amatérskych pokusov a škôd, ktoré tu vznikli, ukončenie sporov a nastavenie rozpočtu, aby sa verejné peniaze dostali k ľuďom, a nie k vybraným agentúram.

POLÓNY: UČITELIA SI ZASLÚŽIA ÚCTU

Dátum 19.10.2022

Adrian Polóny: Vážim si silného a významného hráča v regióne, ktorým je generálny riaditeľ Železiarní Podbrezová a prezident Klubu 500 Vladimír Soták. Hoci nepôsobí veľmi jemnocitne, vidieť za ním výsledky

JEDNODUCHO LUNTEROVCI

Dátum 19.10.2022

Ondrej Lunter so svojím otcom by mali Banskobystrickému kraju vrátiť 4,5 milióna eur. Banskobystrický kraj sa za ostatných päť rokov neposunul vôbec vpred, ba naopak. Vedenie Banskobystrického samosprávneho kraja doslova nezvládlo dôveru občanov, ktorú získal Ján Lunter, a to najmä preto, že spáchali podvod na voličoch. 

ŠOK V BANSKOBYSTRICKOM KRAJI: MODRANSKÝ SA VZDÁVA V PROSPECH POLÓNYHO!

Dátum 18.10.2022

Marek Modranský je presvedčený o tom, že Banskobystrický kraj by mal viesť skúsený a schopný manažér, akým je práve Adrián Polóny.

IDE NÁM O HOLÝ ŽIVOT

Dátum 15.10.2022

Rudolf Huliak: V čase pandémie sa Lunterovci vyznačovali nie pomocou, ale represáliami, kontrolami a postihmi voči obyvateľom kraja.

BANSKÁ BYSTRICA POTREBUJE INVESTOROV

Dátum 15.10.2022

Daniel Karas: Dobrý primátor nesmie ľuďom vyťahovať z peňaženky posledné eurá a ani dovoliť, aby utekali za prácou inam. Schopný primátor znamená silné mesto.

MESTO JE AKO PERPETUUM MOBILE

Dátum 06.10.2022

Radoslav Vazan: Adrian Polóny za posledných pätnásť rokov konal profesionálne a ústretovo k nášmu mestu, preto som s podporou jeho kandidatúry nezaváhal

POLÓNY SA CHCE S OSTATNÝMI KANDIDÁTMI DOHODNÚŤ NA MENE, KTORÉ PORAZÍ LUNTERA

Dátum 05.10.2022

Kandidát na župana Banskobystrického samosprávneho kraja a predseda predstavenstva SAD Zvolen Adrian Polóny: Súčasné vedenie je veľký problém a nemôžeme to vo voľbách ponechať na náhodu a preto vyzývam všetkých kandidátov na spoločný stôl, ktorý chcem zvolať na piatok 7. októbra.

Stránky