Erika Lehotszká

PUTINA PODPORUJE 80 PERCENT NÁRODA

Dátum 26.12.2022

Imrich Kovačič: Tak ako si celá Európa pred 2. svetovou vojnou ľahla pod Hitlera, tak si v časoch 3. svetovej hybridnej vojny ľahla pod hegemóna USA

BIZNISMEN S CITLIVOU DUŠOU

Dátum 24.10.2022

Adrian Polóny, kaandidát na predsedu BBSK: Vo firme, v ktorej som dvadsať rokov, sme pre Banskú Bystricu vybavili 26 miliónov eur, ktoré mesto ušetrilo na verejnej doprave.

FICO: MAŽGÚT MÔŽE BYŤ PREKVAPENÍM

Dátum 24.10.2022

Robert Fico: V Bratislave sme postavili nášho kandidáta Jána Mažgúta, ktorý môže uhrať veľmi dobrý výsledok, ale zároveň môže aj prekvapiť, veď Juraj Droba nie je žiadny Belmondo a ak sa ukáže to, čo potvrdzujú naše prieskumy, že v Petržalke máme 18 percent a v niektorých okresoch máme ešte väčšie percentá, tak náš Ján Mažgút môže byť veľkým prekvapením Bratislavy. A niet pochybností o tom, že Janko Mažgút je perfektne pripravený, vie komunikovať a má Bratislavskému kraju čo ponúknuť.

PSN JE BLÍZKA MÔJMU SRDCU

Dátum 21.10.2022

Michal Chrenka: Verím, že táto republika je bohatá, akurát je v nej veľa bočných kanálov, tie treba zatvoriť a začať pracovať pre národ a pre naše deti.

NÁDEJ UMIERA POSLEDNÁ

Dátum 21.10.2022

Jozef Lengvarský, KSS: Musí prísť k zmene spoločenského zriadenia a k vymaneniu sa spod nadvlády EÚ a NATO, táto zmena však bude bolieť, pretože padneme na hubu.

JEDNODUCHO LUNTEROVCI

Dátum 19.10.2022

Ondrej Lunter so svojím otcom by mali Banskobystrickému kraju vrátiť 4,5 milióna eur. Banskobystrický kraj sa za ostatných päť rokov neposunul vôbec vpred, ba naopak. Vedenie Banskobystrického samosprávneho kraja doslova nezvládlo dôveru občanov, ktorú získal Ján Lunter, a to najmä preto, že spáchali podvod na voličoch. 

PRAVDA JE V KNIHÁCH

Dátum 01.08.2022

Cieľom vydavateľstva TORDEN je prinášať nové poznanie a kritický pohľad na rôzne oblasti naprieč celou spoločnosťou

SCHIZOFRÉNIA NAŠEJ DOBY (2)

Dátum 01.08.2022

USA svojimi základňami narušili vojenskú rovnováhu vo svete

SCHIZOFRÉNIA NAŠEJ DOBY (1)

Dátum 02.07.2022

Vláda v Kyjeve od svojho vzniku nadviazala na neslávne známe ultranacionalistické tradície Ukrajinskej povstaleckej armády a tzv. banderovcov

KRČMÉRY: POTREBUJEME ZAOČKOVAŤ 66 PERCENT SLOVÁKOV

Dátum 25.04.2021

Vladimír Krčméry: Pri vakcíne Pfizer budú musieť zaočkovaní dostať aj tretiu dávku očkovacej látky. Moderna chráni občanov aj po šiestich mesiacoch od podania vakcíny.

Stránky